banner-our-team

ons team

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

TEAM NEDERLAND

Neera van der Geest

Directeur FairClimateFund
Telefoon: 030-234 8237
E-mail: geest@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Neera van der Geest

neera-website

Debora van Kampen

Manager Financiën
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: kampen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Debora van Kampen

debora

Gert Crielaard

Fonds Manager
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: crielaard@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Gert Crielaard

gert-website

Linda Lap

Manager Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Linda Lap

linda-website

Marcel Spaas

Business Developer Nature Based Solutions
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Marcel Spaas

marcel-website

Robert Okhuysen

Business Developer Climate Solutions
Telefoon: 030-2348203
E-mail: okhuysen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Robert Okhuysen

robert

Harry Clemens

Business Developer Biogas Solutions
Telefoon: 030-2348203
E-mail: hclemens@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Harry Clemens

harry-clemens-co2-compensatie

Paul Latta

Finance & Sales Officer
Telefoon: 030-2348210
E-mail: latta@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Paul Latta

paul

Lisanne van Essen

Marketing & Communications Officer
Telefoon: 030-2348203
E-mail: essen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Lisanne van Essen

img_6424-1

TEAM INDIA

Jasmeet Singh

Directeur India
B-1/H-3, Mohan Estate Mathura Road
New Delhi-110044
E-mail: singh@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Jasmeet Singh

jasmeet-website

Megha Thakur

SDG Impact Analyst
Telefoon: +91 9538537091
E-mail: thakur@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Megha Thakur

megha-thakur

Archit Batra

Sr. Carbon Business Developer
Telefoon : +91 9888397973
E-mail: batra@fairclimatefund.nl
LinkedIn : Archit Batra

imgl8529-1