banner-our-team

ons team

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

TEAM NEDERLAND

Neera van der Geest

Directeur FairClimateFund
Telefoon: 030-234 8237
E-mail: geest@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Neera van der Geest

neera-website

Esther Seghers

Manager Financiƫn
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: seghers@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Esther Seghers

esther-website

Gert Crielaard

Fonds Manager
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: crielaard@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Gert Crielaard

gert-website

Linda Lap

Manager Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Linda Lap

linda-website

Marcel Spaas

Business Developer Nature Based Solutions
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Marcel Spaas

marcel-website

Robert Okhuysen

Business Developer Climate Solutions
Telefoon: 030-2348203
E-mail: okhuysen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Robert Okhuysen

robert

Paul Latta

Finance & Sales Officer
Telefoon: 030-2348210
E-mail: latta@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Paul Latta

paul

Lisanne van Essen

Marketing & Communications officer
Telefoon: 030-2348203
E-mail: essen@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Lisanne van Essen

img_6424

Lars de Bruin

Stagiair Business Development
Telefoon: 030-2348210
E-mail: bruin@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Lars de Bruin

lars

Isabelle Schurgers

Stagiair Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-2348210
E-mail: schurgers@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Isabelle Schurgers

isa

TEAM INDIA

Jasmeet Singh

Directeur India
Ground Floor, sector 2, A-45 Noida
201301, Uttar Pradesh
E-mail: singh@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Jasmeet Singh

jasmeet-website

Megha Thakur

SDG Impact Analyst
Telefoon: +91 9538537091
E-mail: thakur@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Megha Thakur

megha-thakur