banner-our-team

ons team

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

Neera van der Geest


Directeur FairClimateFund
Telefoon: 030-234 8237
E-mail: geest@fairclimatefund.nl
Maandag | dinsdag | donderdag | vrijdag

neera-van-der-geest

Gert Crielaard


Fonds Manager
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: crielaard@fairclimatefund.nl
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag | vrijdag

Gert Crielaard

Marcel Spaas


Business Development
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

marcel-spaas

Jasmeet Singh


Business Development
First Floor, C-19/A Green Park Extension
New Delhi – 110016, India
E-mail: singh@fairclimatefund.nl

jasmeet-singh-website-kleur

Linda Lap


Manager Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
Maandag | woensdag | donderdag

linda-website-kleur

Esther Seghers


Manager Financiën
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: seghers@fairclimatefund.nl
Maandag | dinsdag | donderdag

esther-website-kleur

Katja van de Coevering


Office Manager
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: van.de.coevering@fairclimatefund.nl
Maandag | dinsdag | donderdag | vrijdag

katja-van-de-coevering

Onze klanten

Onze site maakt gebruik van cookies voor een optimale gebruikservaring. Bekijk onze privacyverklaring.

Sluit melding