banner-our-team

ons team

Het team van FairClimateFund bestaat uit toegewijde professionals. Samen met onze partners en klanten investeren we in mensen en klimaat.

TEAM NEDERLAND

Neera van der Geest

Directeur FairClimateFund
Telefoon: 030-234 8237
E-mail: geest@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Neera van der Geest
Maandag | dinsdag | donderdag | vrijdag

neera-website

Esther Seghers

Manager Financiën
Telefoon: 030-234 8210
E-mail: seghers@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Esther Seghers
Maandag | dinsdag | donderdag

esther-website

Gert Crielaard

Fonds Manager
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: crielaard@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Gert Crielaard
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag | vrijdag

gert-website

Linda Lap

Manager Marketing & Communicatie
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: lap@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Linda Lap
Maandag | woensdag | donderdag

linda-website

Marcel Spaas

Business Development
Telefoon: 030-234 8203
E-mail: spaas@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Marcel Spaas
Maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

marcel-website

André Weijs

Junior Administration Officer
Telefoon: 030-2348210
E-mail: Weijs@fairclimatefund.nl
LinkedIn: André Weijs
Maandag | woensdag | vrijdag

andre-website

TEAM INDIA

Jasmeet Singh

Directeur India
Ground Floor, sector 2, A-45 Noida
201301, Uttar Pradesh
E-mail: singh@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Jasmeet Singh

jasmeet-website

Megha Thakur

SDG Impact Analyst
Telefoon: +91 9538537091
E-mail: thakur@fairclimatefund.nl
LinkedIn: Megha Thakur

megha-thakur